Sail Racing Race T8 Parka - Asphalt
UTGÅTT
Race T8 Parka er konstruert i en kombinasjon av resirkulert polyester og polyester. Jakken er behandlet med PFC-fri DWR for å gi vannavstøtende egenskaper.
Den er isolert med Primaloft Termo Plum, noe som sikrer optimal varme og komfort i kaldt vær. Jakken har brystlommer med sveisede plagg og glidelåslukking, lommer i midjen og en innerlomme, noe som gir lagringsplass for essensielle eiendeler. Ytterlommene er fôret med mikrofleece for å gi komfort og varme.
Neopren på hettekanten gir beskyttelse mot elementene. De indre mansjettene i lycra ved ermeendene er elastiske og gir en behagelig passform samt ekstra beskyttelse mot kulden. Sail Racing silikonlogoen er plassert på brystet. Bloc-logoen i metall er plassert på ermet. Senter baklengde fra nakke til nederste kant i størrelse medium: 75 cm.
- Merker:
- Sail Racing
- Kategori:
- Klær > Jakker & Vester
Klær > Vinter jakker
